Menü
Sosyal Medya
Arama
20 Ekim 2020 - Salı
  • USD
    7.8964
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 29 °C

FİNAL’DEN ADANA MEM’E MASKE VE DEZENFEKTAN BAĞIŞI

                  KORONAVİRÜS İLE MÜCADELEMİZ ARALIKSIZ SÜRECEKTİR

Adana Valiliği bahçesinde düzenlenen programda konuşan Adana İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlerin aralıksız devam ettiğini vurgulayarak, eğitim-öğretim dönemi öncesinde Final Eğitim Kurumları tarafından yapılan maske ve dezenfektan bağışının son derece önemli olduğunu söyledi.

Durgun: “Final Okullarına bu örnek ve güzel davranışları için öğrencilerimiz adına teşekkür ediyor, okulları birlikte ve güvenle açmak için millet olarak çaba gösterdiğimiz bu dönemde tüm paydaşlarımızın ve hayırseverlerimizin de bu anlamda katkılarını bekliyoruz” dedi.

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şevket Ertem ise, Final kurumları olarak kendi bünyesinde koronavirüse karşı tüm tedbirlerin alındığını dile getirerek, ihtiyaç olması durumunda kurumlara maske ve dezenfektan temini sağlamaya devam edeceklerini ifade etti. Düzenlenen programa Adana İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun ve Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şevket Ertem’in yanı sıra Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve Final Eğitim Kurumu yetkilileri katıldı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et