Menü
Sosyal Medya
Arama
21 Eylül 2020 - Pazartesi
  • USD
    7.5686
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 23 °C

FEKELİ ŞİMDİ NE YAPACAK? BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 48. BÖLÜM SONRASI

                       FEKELİ ŞİMDİ NE YAPACAK?

     Tüm Adana’ya aşkını ilan edip, Hünkar’ı (Vahide Perçin) elinden tutup nikah masasına götürmeye hazırlanan Fekeli (Kerem Alışık), hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşti! Hünkar (Vahide Perçin)’ın kendisinden çaldığı mutluluğa erişmek üzere olduğunu düşünen Züleyha ( Hilal Altınbilek) ikisinin karşısına, gerçeklerle çıktı! Dizinin 48. Bölümü, Fekeli’nin (Kerem Alışık), Hünkar’ın (Vahide Perçin) Züleyha’nın (Hilal Altınbilek) Yılmaz’ın (Uğur Güneş) eşi olduğunu bilmesine rağmen Demir (Murat Ünalmış) ile evlenmeye zorladığını öğrenmesiyle sona erdi!

             GÜLTEN ÇETİN’DEN KAÇMAK İÇİN BAŞKASIYLA EVLENECEK Mİ?

     Bu haftaya aşkıyla damga vuran diğer isim Çetin (Aras Şenol) oldu! Gülten’i (Selin Genç) evlenmeye ikna etmek için kılık değiştirerek kaçıran Çetin (Aras Şenol) yine umduğunu bulamadı! Üstelik Gülten (Selin Genç), yapamayacağına inandığı bir evliliğin teklifi ile sürekli karşılaşmaktansa istemediği bir başkasıyla evlenmeyi göze aldı! Gelen görücü teklifini kabul etti.

           BEHİCE ŞİMDİ DE YILMAZ VE MÜJGAN’IN EVİNE İKTİDAR PEŞİNDE!

     Fekeli’nin (Kerem Alışık) Hünkar (Vahide Perçin) ile evlenecek olması Behice (Esra Dermancıoğlu) için de zor günleri başlattı. Müjgan’lara (Melike İpek Yalova) gelen Behice (Esra Dermancıoğlu), ilk iş olarak bu küçük evi, bir konağa dönüştürmek için harekete geçti. Yılmaz (Uğur Güneş) ile de fikir ayrılıkları ortaya dökülmeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova’da 40 yıldır aşkına kavuşmayı bekleyen Fekeli (Kerem Alışık), şimdi öğrendikleri ile yine de nikah masasına oturacak mı? Hünkar (Vahide Perçin), yaptıklarının bedelini mi ödeyecek, ailesini terk ettiği aşk uğruna af mı dileyecek? Gülten (Selin Genç), kendinden büyük bir adamla evlenecek mi?

               Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20:00’de ATV’de.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et