Menü
Sosyal Medya
Arama
5 Haziran 2023 - Pazartesi
 • USD
  21.2626
 • EURO
  22.7822
 • Gram Altın
  1342.1213
 • Çeyrek Altın
  2227.9214
Adana 22 °C

EV'leniyoruz Fuarı’nda SEYMER Standına Yoğun İlgi

        EV'leniyoruz Fuarı’nda SEYMER Standına Yoğun İlgi Bu yıl 3’cüsü gerçekleştirilen EV’leniyoruz Fuarı’nda Seyhan Belediyesi’nin açtığı SEYMER standı ilgi odağı oldu. SEYMER standını Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile birlikte gezdi.

     TÜYAP Fuar alanında bu yıl 3’cüsü gerçekleştirilen EV’leniyoruz Fuarı’na Adanalıların yoğun ilgi gösterirken stantların en çok ilgi çekeni kısa adı SEYMER olan Seyhan Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi’ninki oldu.

                  SEYMER ÜRÜNLERİ TANITILIYOR

     Üç ayrı bölümden oluşan stantların ilkinde SEYMER ile burada üretilen ürünlerin tanımımı yapılırken 2’nci bölümde düğün köşesi, 3’üncü bölümde ise gelin hamamı köşesi bulunuyor. Burada evlenecek çiftlere yönelik SEYMER kursiyerlerinin hazırladığı el emeği göz nuru ürünler tanıtılıyor. Burada isteyen çiftler bu ürünlerden satın alabilirken elde edilen gelir SEYMER kursiyerlerine aktarılıyor.

                   BAŞKAN KARALAR NİKÂH KIYDI

    Evleniyoruz fuarının ilk gününde Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bir çiftinde nikâhını kıydı. Sümeyra Kayserili ve Serdar Gülbahar çiftinin nikâhını kıyan Başkan Zeydan Karalar genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Fuar 16 Aralık Pazar gününe kadar gezilebilecek.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam