Menü
Sosyal Medya
Arama
12 Ağustos 2022 - Cuma
 • USD
  17.9571
 • EURO
  18.5316
 • Gram Altın
  1033.4685
 • Çeyrek Altın
  1669.0516
Adana 27 °C

Emre Kaya’nın “Usta Şarkılar” biletleri “yok” satıyor

Türk pop müziğinde kendine has yorumuyla sevenlerinin gönlünde yer edinen, ardından “Usta Şarkılar” projesiyle, arabesk eserleri seslendirmedeki ustalığıyla da zirve yolculuğunu sürdüren yeni nesil popüler söz yazarı, besteci ve yorumcu Emre Kaya, Jolly Joker Kartal İstMarina sahnesinde yine coştu, coşturdu

"Bir Emre Kaya Klasiği” dedirten konserde, hınca hınç dolu salonda, en güzel aşk şarkılarını dinleyenleriyle birlikte seslendiren ünlü sanatçı, müziğin zaman tüneline yolculuk yaptırdığı eserleri seslendirmedeki ustalığı kadar, sahne performansıyla da izleyenleri hayran bıraktı. Kaliteli eğlence ve canlı müziğin değişmez adresi olan Jolly Joker sahnesinde sevenlerine doyumsuz bir gece yaşatan Emre Kaya, konserin sonunda kıpır kıpır bir Halk Müziği de patlattı.

Halk müziğinin popüler eserlerinden “Bahçe Duvarından Aştım” adlı eseri seslendirirken sahnede yerinde duramayan, müziğin ritmini yansıtan dansıyla eğlenceye tavan yaptıran Emre Kaya, bir de Halk Müziği Projesi sırada mı? Sorusunu akıllara getirdi. Duygusal ve kıpır kıpır eserlerden oluşan geniş repertuarıyla gece boyunca eğlencenin ritmini pik seviyede tutmayı başaran Usta yorumcu, konser sonrasında hayranlarının “Bir de Halk Müziği Projesi Yolda mı?” sorularına “Neden olmasın” diye yanıt verdi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et