Menü
Sosyal Medya
Arama
15 Temmuz 2020 - Çarşamba
 • USD
  6.8568
 • EURO
  7.8212
 • Gram Altın
  399.4141
 • Çeyrek Altın
  645.0538
Adana 29 °C

EFSANE YÜZÜCÜDEN RAMAZAN ÇİMEN'E DESTEK...

R11-min              Türk yüzme sporunun rekortmen isimlerinden Çukurova Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Nevzat Sanrı, ASKF ‘nin Ramazan Çimen’in başkanlığı ile amatör sporun hak ettiği yere geleceğini belirtti.

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, gittiği tüm kulüplerde “Başkan” gibi büyük ilgi görüyor. Spor-İşadamı Ramazan Çimen, gece-gündüz, demeden Adana’yı karış karış gezerek tüm kulüplere ayrım yapmadan kendisinin ve ekibinin projelerini anlatıyor.

                    RAMAZAN ÇİMEN İLE ASKF ŞAHLANIR

 Yıllardır ASKF’nin futbol anlayışıyla yönetildiğini ve diğer branşlara üvey evlat muamelesi yaptığını belirten Çukurova Yüzme İhtisas Kulübü Başkanı Nevzat Sanrı, “Futbolun dışında yer alan bizim gibi kulüpler hep 2. planda kaldık. Yüzme kulüpleri olarak Başkan Ahmet Bozan ve yönetiminden gerekli ilgi ve desteği hiç görmedik. ASKF’de ciddi anlamda kan değişikliği olduğuna inanıyoruz. Kulübümüzü ziyaret ederek sorunlarımıza çözüm üretmeye çalışan Ramazan Çimen bizlerin arzu ettiği başkandır.

Kendisi Adana amatörleri için büyük şanstır. Yıllardır tanıdığımız değerli bir spor adamı olduğu için kendisine her zaman sempati duyduk. Sporu seven, spora destek olacak, spora zaman ayıracak, katkıda bulunacak birisi lazım. Onun gibi spordan beklentisi olmayan, amatör spora yıllardır maddi-manevi desteklerde bulunan birisinin ASKF ’yi yönetmesi gerekiyor. Ramazan Çimen ve ekibi ile ASKF şahlanır” diye konuştu.

Kategorisindeki Diğer Haberler
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et