Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2022 - Pazartesi
 • USD
  18.4541
 • EURO
  17.8694
 • Gram Altın
  976.3419
 • Çeyrek Altın
  1576.7922
Adana 29 °C

EducationUSA Adana ofisine önemli davet

Amerika’daki 4 bin üniversitede eğitim görmek isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık veren ABD dışişleri Bakanlığı’na bağlı EducationUSA Adana ofisi koordinatörü Tuba Bada, EducationUSA Avrupa Zirvesine davet edildi. Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “EducatiınUSA Adana ofisinin kısa sürede ki başarısı çok önemli” dedi.

WhatsApp Image 2022-09-21 at 10-00-48 (1)

Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da yapılan EducationUSA Avrupa zirvesine Avrupa ve Amerika`dan 200 e yakın katılımcı iştirak etti. Bu toplantıda ülkelerin danışmanları kendi bölgelerinde Amerika’da eğitim ile ilgili uyguladıkları yöntemleri anlatttı, başarı hikayelerini ve tecrübelerini paylaştılar. Bu toplantıda EducationUSA Adana ofisi koordinatörü Tuba Bada `Büyük Şehirler Dışındaki Öğrencilere Nasıl Ulaşabiliriz ve Onlara Nasıl Destek Olabiliriz?` başlıklı bir sunum yaptı. Tuba Bada, ayrıca içinde burslar ve finansal destek, başvurular, sınavlara hazırlık konuları olan tam günlük bir eğitime de katıldı. Zirveye ABD Belgrad elçiliği ve Belgrad Yüksek öğretim kurumu yetkilileri, Milli Egitim yetkilileri de katıldı.

WhatsApp Image 2022-09-22 at 10-00-02 (1)

DR. GÜNDOĞDU: KUTLARIM

Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu ise "EducationUSA ile işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz. EducationUSA Adana Ofisi koordinatörümüz Tuba Bada hocamızı da merkezimizi ekibi ile çok iyi yönettiği ve bölge öğrencilerimize önemli destek verdiği için tebrik ediyorum” diye konuşt

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et