Menü
Sosyal Medya
Arama
9 Aralık 2021 - Perşembe
 • USD
  13.6716
 • EURO
  15.4919
 • Gram Altın
  784.0922
 • Çeyrek Altın
  1266.3089
Adana 8 °C

DP Sakarya İl Teşkilatından Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can' a Ziyaret

Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül ve il yönetim kurulu üyeleri, Serdivan Muhtarlar Derneği 3. Olağan Genel Kurul toplantısında tekrar başkan seçilen Fikret Can’ı makamına ziyaret ettiler.

Muhtar Can’a başarılar dileyen DP il Başkanı İsmail Ergül, “Sayın muhtarımıza ve yönetimine hayırlı olsun diliyorum. Muhtarımızı yıllardan beri çalışmalarını takip ediyorum. Oldukça başarılı çalışmalar yaptığını görüyorum. Biz Demokrat ailesi olarak sayın muhtarımızın Serdivan ilçesinde yapılacak olan her türlü olumlu projelerine destek vermeye hazırız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Serdivan Muhtarlar Derneği başkanı Fikret Can, “Çalışmaya devam edeceğiz. Serdivan Belediyesi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışma içerisindeyiz. Yollarımız ve alt yapımızda sıkıntı var dernek olarak bunları iletiyoruz. Bunların çözülmesi içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pandemi sürecinde en özverili çalışan muhtarlardır bu konuda 24 muhtarımı tebrik ediyorum gece gündüz çalıştık. İnsanlarımıza yardım etmeye çalıştık.” Diye konuştu.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et