Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2022 - Pazartesi
 • USD
  18.4554
 • EURO
  17.7952
 • Gram Altın
  972.6537
 • Çeyrek Altın
  1569.0169
Adana 31 °C

Dostlar Masterlar’dan muhteşem açılış

Bu sezon, sarı ve turuncu renklerin hakim olduğu iki farklı forma ile mücadele edecek olan Dostlar Masterlar Derneği yöneticileri, teknik heyet ve dernek üyesi futbolcuların hazır bulunduğu açılış öncesi bir konuşma yapan Dostlar Masterlar Derneği Başkanı Galip Pehlivan, amaçlarının sporun her yaşta yapılabileceğini göstermek olduğunu söyledi. Dernek üyesi oyuncuların orta yaş ve üzeri oyunculardan kurulu olmasına rağmen geçen sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da üstün gayret göstereceklerine inancının tam olduğunu belirten Başkan Pehlivan, “Hepimiz iş-güç sahibi insanlarız. Günlük hayatın verdiği stresi azaltıp, güzel bir network oluşturmak için hep birlikte her hafta bir araya gelerek antrenmanlar yapıyoruz. Birlikte güzel vakit de geçirdiğimiz bu antrenmanlarda aynı zamanda vücudumuzdaki toksinleri de atarak sağlıklı kalmaya çalışıyoruz. Dernek üyesi arkadaşlarımızla birlikte birbirimize karşı sorumluluklarımız da var. Biliyorum ki, tüm arkadaşlarım özel hayatlarına da dikkat ediyorlar. Burada, yeni sezonda takımımıza sahip çıkan kıymetli sponsorlarımız Panasonic, Öz Yüksel Çatı Market, Lamtime, Işıldar Ligting System ve Masterspor Gazetesi yöneticilerine de teşekkür ediyorum” diyerek, yeni sezonun hayırlı olması dileklerinde bulundu.

ÇAKIR YALNIZ BIRAKMADI

Açılış törenine gelerek başarı dileklerinde bulunan Çukurova Masterlar Federasyonu Başkanı Ramazan Çakır ise “Dostlar Masterlar Derneği Yönetici, teknik heyet ve oyuncularını tebrik ederek iyi iyi bir sezon geçirmeleri temennilerinde bulundu. Masterlar/Veteranlar olarak;  spor yaparak, en önemlisi de sevdiğimiz futbolun içinde kalarak, birlikte keyif alacağımız bir ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken, yarışmacı anlayıştan ziyade, daha çok dostluğun, centilmenliğin ön planda olması için tüm takımlarımızın çaba sarf etmesi gerektiğini bilmemiz gerekiyor. Bir diğer önemli görevimizin de çevremizde, sosyal sorumluluk projelerine katkı koymamız gerektiğidir. Yeni sezonun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Daha sonra, iki gruba ayrılan Dostlar Masterlar Derneği Futbol Takımı oyuncuları gösteri maçı yaptı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et