Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Temmuz 2022 - Pazartesi
 • USD
  16.7701
 • EURO
  17.4889
 • Gram Altın
  978.3390
 • Çeyrek Altın
  1580.0175
Adana 21 °C

Demokrat Parti Sakarya il Başkanı İsmail Ergül Kaynarca Dartılı Keşkek Festivali’ne Katılarak Halkı Dinledi

Demokrat Parti Sakarya il Başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler Bu yıl 14’üncüsü gerçekleştirilen Kaynarca Dartılı Keşkek, Tarım, Hayvancılık, Kültür Sanat Festivali’ne ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

dp_sakarya_festivalde

Ziyarette DP başkan yardımcısı İbrahim Atalay, İl Kadın kolları başkanı Nigar Akman ve il genlik kolları başkanı ve Kaynarca ilçe başkanı Mehmet Birer’de hazır bulundu.

WhatsApp Image 2022-05-27 at 20-16-30

Festival alanında dolaşan il başkanı İsmail Ergül ve beraberindekiler, esnaf ziyareti yaparak sorunlarını ve taleplerini aktardılar. Heyet daha sonra Genç Parti Kaynarca ilçe başkanı Fahri Kuş ve CHP İlçe Başkanı Ersan Ceylan’a ziyaret ederek sohbet ettiler.

WhatsApp Image 2022-05-27 at 20-16-26

Festival sonrasında açıklama yapan DP il Başkanı İsmail Ergül, “Böyle festivallerin yapılması hem ilçe esnafına hem de vatandaşlar için yararlı olduğuna inanıyorum. Tabi genel olarak esnaflarımız zor şartlarda ayakta durmaya çalışıyorlar. Girdi maliyetlerin artmasıyla esnafın yükü daha da arttığını görüyoruz. Şuna inanıyoruz ki önümüzdeki seçimlerde kazandığımız taktirde öncelikli işimiz girdi maliyetlerin daha da aşağıya çekmesini sağlayacağız” dedi

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et