Menü
Sosyal Medya
Arama
10 Ağustos 2020 - Pazartesi
 • USD
  7.2746
 • EURO
  8.5674
 • Gram Altın
  474.2520
 • Çeyrek Altın
  765.9170
Adana 26 °C

Demirtaş; "Medya kuruluşlarıyla sağlıklı diyaloğ içerisindeyiz"

          Adana Valisi Mahmut Demirtaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir'i ziyaret etti. Demirtaş, ÇGC Kültür ve Sosyal Tesislerindeki ziyarette gazetecilerin gününü kutlayarak medya kuruluşlarıyla sağlıklı bir diyalog içerisinde olduklarını bildirdi.Güne gazeteler ve iletişim organlarını takip ederek başladıklarını, hizmetlerin yerine getirilmesi ve daha iyi noktalara ulaştırılmasında medyanın yön gösterici olduğunu söyledi.Adana'nın son dönemde yaşadığı afet üzerinde de duran Demirtaş oluşturulan kriz masasını görevini en iyi şekilde yerine getirerek sorunların çözümü ve yaraların sarılmasında son derece başarılı çalışma yaptığını vurguladı. Başkan Esendemir de konuşmasında gazetecilerin daha iyi hizmetler sunulması ve kentin daha güzel konuma kavuşturulması için üstlendiği görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını, bu konuda merkezi hükümetin kentteki temsilcileri ile yerel yönetimlerden gerekli desteği gördüklerini söyledi.

Esendemir, çalışan gazetecilerin özgür basın görevini en iyi şekilde yerine getirecekleri konuma ulaşmaları için mücadele verdiklerini ifade etti. Vali Demirtaş ziyaret sırasında gazetecilere kırmızı karanfil dağıttı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et