Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6458
 • EURO
  19.6148
 • Gram Altın
  1070.7349
 • Çeyrek Altın
  1729.2369
Adana 19 °C

Demirspor taraftarının imdadına Zeydan Karalar yetişti

Aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu binlerce Demirspor taraftarı, Zeydan Karalar’ın kurdurduğu dev ekranda Adana Demirspor-Galatasaray maçını, stadyum coşkusuyla izledi. 

 

Zeydan Karalar, Adana Demirspor-Galatasaray maçına gidemeyen taraftarlar için dev ekran kurdurdu ve Merkez Park Amfi Tiyatro’ya akan her yaştan binlerce Adanalı, önemli karşılaşmanın heyecanını adeta stadyum coşkusuyla yaşadı. 

 

Dün akşam (1 Ekim Cumartesi 2022) oynanan Adana Demirspor Galatasaray karşılaşması 0-0 berabere sonuçlandı. Yeni Adana Stadyumu tıklım tıklım dolarken, bilet bulamayan Adana Demirspor sevdalılarının imdadına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar yetişti. Merkez Park Amfi Tiyatro’da kurulan dev ekranda maçın canlı yayını gerçekleştirildi. Her yaştan binlerce Adana Demirspor taraftarı Merkez Park Amfi Tiyatro’yu doldurup maçı seyretti.

Başkan Zeydan Karalar’ın kurdurduğu dev erkanda maçı izleyen Adana Demirspor taraftarları, gidemedikleri karşılaşmanın heyecanını adeta stadyumdaymışçasına hissetti.

Karşılaşma boyunca büyük heyecan yaşayan Adana Demirspor taraftarları arasında çok sayıda kadın ve çocuğun bulunması da dikkat çekti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et