Menü
Sosyal Medya
Arama
9 Şubat 2023 - Perşembe
 • USD
  18.8345
 • EURO
  20.2391
 • Gram Altın
  1138.7418
 • Çeyrek Altın
  1840.3791
Adana 10 °C

Dalgıçlar denizde Türk bayrağı açtı

Adana Büyükşehir Belediyesi’nde görevli dalgıçlar, dalış yapıp, 15 metrekarelik Türk bayrağı ile birlikte “Aklımız ve Kalbimiz Sizinle” yazan pankartı maviliklerde açarak, Mehmetçiğe selam gönderdi.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin terör örgütlerinin yuvalandığı Afrin’e yönelik yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na güç vermek amacıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün başlattığı ‘Adana 1 Milyon Bayrak Asıyor’ kampanyası Akdeniz’e kadar uzandı.
Adana Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Denizcilik ve İç Sular Şube Müdürlüğü’nde görevli dalgıç ekibi, ‘Bayraklar Asılsın Terörün Kökü Kazınsın’ sloganıyla Adana’nın dört bir yanına dalga dalga yayılan bayrak sevgisini Akdeniz’in maviliklerine taşıdı.
Yumurtalık’ın tarihi kalesi açıklarında, 15 metrekarelik Türk bayrağını ve "Aklımız ve Kalbimiz Sizinle" yazılı pankartı su altında açan dalgıçlar, Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin’de terör örgütlerine karşı savaşan Mehmetçiğe bu şekilde moral mesajı gönderdi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et