Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Temmuz 2022 - Pazartesi
 • USD
  16.8031
 • EURO
  17.5288
 • Gram Altın
  975.9774
 • Çeyrek Altın
  1580.8048
Adana 21 °C

DAHUA TÜRKİYE VE SEYHAN GÜVENLİK YENİ TEKNOLOJİLERİNİ TANITTI

Dahua Türkiye ve Seyhan Güvenlik yeni teknolojilerini, Adana da bayilerine tanıttı.Hilton Oteli’nde düzenlenen eğitim seminerine Dahua Türkiye’den 5 kişilik ekip ile Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölge bayi temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Güvenlik semineri (4)

Yoğun katılımın olduğu eğitim seminerinde güvenlik kamerası hakkında teknolojik bilgiler ve ekipmanlarda gelinen son nokta, yapay zekâ, kişi sayma özelliği, yangın alarm uyarı ve buna benzer birçok özellikleri hakkında katılımcılar bilgiler verildi.

Seyhan Güvenlik’in sahibi Abdullah Ateş ve Dahua Akdeniz Bölge Sorumlusu Ahmet Yücel Özcan seminerin amacının, güvenlik teknolojileri hizmetini dünya markası Dahua ile veren bayilerin, güncel teknoloji ve yeni bilgilerle donatılmasını sağlamak olduğunu belirtti.

İnsan güvenliğinde kalite, sadakat ve yüksek teknik bilgi ve ürünle hizmet vermenin önemine dikkat çeken Özcan, bir dünya markası olan Dahua’nın sağladığı imkânlar ve sunduğu olanaklar bakımından en çok tercih edilen marka olduğunu kaydetti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et