Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Nisan 2020 - Çarşamba
 • USD
  6.7774
 • EURO
  7.3651
 • Gram Altın
  359.4528
 • Çeyrek Altın
  580.5163
Adana 15 °C

Coronavirüsle etkin mücadele

         Dünyayı etkisi altına alan coronavirüsle mücadele için Çukurova Belediyesi de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çukurova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokaklarda ve işyerlerinde dezenfektan çalışmaları yapıyor.

Coronavirüsle mücadele kapsamında Çukurova’daki sokaklar köşe bucak ilaçlanıp yıkanırken, dezenfekte çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Bu kapsamda ayrıca temizlik işleri şantiyesinde tüm temizlik araçları ve semt pazarı servisleri ilaçlandı, dezenfekte edildi. Coronavirüsle mücadele kapsamında gece gündüz çalışmalarına devam eden Çukurova Belediyesi ekipleri, ilçedeki tüm çöp konteynırlarını, parkları ilaçladılar ve temizlik çalışması yaptılar. Ekipler ayrıcı semt pazarlarını da ilaçlayarak temizlediler.

                EVDEN ÇIKMAYALIM

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, coronavirüsle mücadele konusunda tüm çalışmaları eksiksiz yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti. Virüsten korunmanın temizlikten geçtiğini ifade eden Başkan Soner Çetin, “Bu nedenle ilçemizi son derece temiz tutmaya çalışıyoruz. Tabi insanlarımız da bireysel hijyenlerine dikkat etmeliler ve uzmanların uyarılarına kulak vermeliler” dedi. Gerekmedikçe vatandaşların evden çıkmamaları uyarısını yineleyen Başkan Soner Çetin, bu sıkıntılı günlerin dayanışma içinde atlatılacağını söyledi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et