Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2022 - Pazartesi
 • USD
  18.4553
 • EURO
  17.8727
 • Gram Altın
  976.7915
 • Çeyrek Altın
  1577.5183
Adana 30 °C

Borusan Muharrem Başak'ı Mağdur Etti

Adanalı iş insanı Muharrem Başak 20.04.2022 tarihinde İstanbul Borusan Vadi şubesinden 2022 model Range Rover Velar araç aldı. Son zamanlarda sıfır araçlarda çoğalan arıza, boya, değişen parça gibi sıkıntıların artmasından ötürü galerici bir arkadaşının tavsiyesi üzerine aracını ekspertize götürme kararı aldı. Girdiği ekspertiz sonucu sağ ve sol çamurlukların vidalarında oynama olduğu, kaput vidalarıyla oynandığı ve çeşitli rütuşlar olduğu tespit edildi. Bunun üzerine aracını Borusan Bayisine götüren Muharrem Başak, aracının orada da bir eksper kontrolüne tabi tutulmasını istedi. Sonuçlar aynı çıkmasına rağmen Borusan Bayisi Başak’a ekspertiz raporunu veremeyeceklerini söyleyerek raporu teslim etmedi. Mağdur olan Başak,
“Üst sekment araçlarda bu tür ufak detaylara çok önem veriliyor. Artık binmek istemediğim için satmaya kalktığımda, aracıma bakmak için 4 kişi geldi. Eksper raporundaki şahsımla ilgisi olmayan rütuş ve oynamalardan ötürü vazgeçip gittiler. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.”
ifadelerini kullandı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et