Menü
Sosyal Medya
Arama
25 Şubat 2020 - Salı
  • USD
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana -18 °C

Bitkisel ürünlerde 1001’inci Şube

         Bitkisel ürünlerin satılacağı Nurs Lokman Hekim’in 1001’inci Şubesi Turgut Özal Bulvarı Güzelyalı Mahallesinde açıldı.

Ömer Tuncel işletmeciliğinde hizmet verecek olan Güzelyalı şubesinin açılışına, İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Nurs lokman Hekim Yönetim kurulu üyesi Sabahattin Yılmaz, iş, siyaset ve medya dünyasından isimler katıldı. Törende kısa konuşma yapan CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut, Adana’da istihdam yaratan herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

Barut “Müteşebbislerin, ekonomik krizin had safhada olduğu dönemde istihdama katkı sunması çok önem taşıyor. Onları desteklememiz gerekiyor. İşyerinin Çukurova ilçesine de hayırlı olmasını diliyorum” dedi. İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu da bol kazanç temennisinde bulunarak, istihdam sağlayan işletme sahibine teşekkür etti. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ise “modern tıbbın yetmediği ve izin verdiği zamanlar da bitkisel ürünlerin desteklenmesi gerekiyor. İşyerini İlçemize açan işletme sahibine teşekkür ediyor ve bol kazançlar diliyorum” diye konuştu. Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu üyesi Sabahattin yılmaz da 1001’inci Şubeyi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Halkın dua ve destekleriyle bu günlere geldiklerini aktaran Yılmaz Alternatif tıbbın halkın yararına kullanılması için çabalarının süreceğini belirtti. Konuşmaların ardından Ömer Tuncel’in işletmeciliğini yaptığı Nurs Lokman Hekim’in 1001’inci şubesi katılımcılar tarafından açıldı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et