Menü
Sosyal Medya
Arama
23 Şubat 2020 - Pazar
  • USD
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana -18 °C

Bir döneme damga vuran Brezilyalı futbolcu Ronaldo, İspanya'nın Formentera Adası açıklarında yat tatili yaparken görüntülendi.

             42 yaşındaki Ronaldo, İspanya'nın Formentera Adası açıklarındaki lüks yatında tatil yapıyor.

       Real Madrid'in eski yıldızı, arkadaşları ve ailesiyle çıktığı tatilde son derece keyifli görüntüler verdi. Sayısız başarıyla dolu fuybol kariyerini 2011'de noktalayan Ronaldo, sevdikleriyle bol bol sohbet etti, zaman zaman da şakalaştı.

       Sıcaktan bunaldığı anlarda denize girmeyi ihmal etmeyen yıldızın kilolu hali de gözlerden kaçmadı. Dört çocuk babası Ronaldo'nun, ilk karısı Milene Domingues'den Ronald, eski nişanlısı Maria Beatriz Antony'den Maria Sophia ve Maria Alice ile eski sevgilisi Michele Umezu'dan Alexander adında çocukları var.

      Ronaldo, 2015 yılından beri Celina Locks ile birlikte. Çift zaman zaman sosyal medyadan mutluluk pozları paylaşıyor. FIFA tarafından üç kez dünyanın en iyi futbolcusu seçilen Ronaldo, 2015'te verdiği bir röportajda futbola dönmek istediğini söylemişti.

      Yıldız isim, bir basn toplantısında, "Futbolu çok seviyorum, benim için futboldan kopmak çok zor. Ancak geçirdiğim sakatlıklar nedeniyle çok acı çektim" diye konuşmuştu.

      Ronaldo, sözlerine şöyle devam etmişti: "Futbol oynamak için gerçekten çok iyi bir fiziğe sahip olmak gerekiyor. Eğer çok sıkı çalışırsam başarabilirim."

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et