Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6636
 • EURO
  19.4534
 • Gram Altın
  1062.4148
 • Çeyrek Altın
  1715.7999
Adana 16 °C

Bilinçli ve mutlu kadınlar için ortak projeler başlıyor

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) Kadınlar Kurulu Başkanı Nazan İzol ve kurul üyeleri, Mersin Barosu Başkanı Ali Er’i makamında ziyaret etti.
Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Av. Ayfer Baydar’ın da bulunduğu ziyaret kapsamında, Mersin Barosu ve GİAD Kadınlar Kurulu ile birlikte, kadınlara yönelik ortak sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek için fikir alışverişi yapıldı. Kadına yönelik şiddetin her geçen gün arttığını ve kadınların haklarını yeterince bilmediğini ifade eden Başkan Ali Er, "Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezimiz ve GİAD Kadınlar kurulunun, kadınlarımızın şiddetin önlenmesi, hukuki boyutları ve haklarının bilinmesinin yanı sıra, sosyal hayata katılımlarının artmasına yönelik ortak çalışmalarda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Ayfer Baydar ise "İlgili kurumlarla ve sivil toplum örgütleriyle ne kadar birlik olup çalışırsak, kadınlarımızın toplumumuzdaki refah düzeyi o kadar çok yükselir, kadınlarımızın toplumumuzda daha mutlu, bilinçli ve başarılı olmalarını sağlarız" diye konuştu.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et