Menü
Sosyal Medya
Arama
20 Ekim 2020 - Salı
  • USD
    7.9046
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 25 °C

Bebeğinizin Cilt Tipine Uygun Yüz Kremi İçin Mustela!

             Bebeklerin cildi yetişkinlere kıyasla çok daha incedir. Bebek cildinin günlük bakımı ve dış faktörlere karşı korunması ise ileri yıllarda cilt sağlığı için önem taşır. Mustela, derinleşen araştırmaları ve anne bebek cilt bakım sektöründeki tecrübesi ile ürünlerini 70 yıldır ebeveynlerin kullanımına sunuyor.

Mustela araştırmacıları dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek bebeklerin de farklı cilt tipleri olduğunu keşfettiler ve bu farklı cilt tipleri için etkisi klinik olarak kanıtlanan ürünler geliştirdiler.

Hangi Cilt Tipi İçin Hangi Kremi Kullanmalı?

Mustela’nın farklı cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş, cildin hücre rezervlerini korumaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olan, öncelikli doğal kökenli içerikler kullanılarak üretilen yüz kremleri, yenidoğan yoğun bakım ünitesinden çıkan bebekler de dahil olmak üzere doğumdan itibaren güvenle kullanılabilir.

· Mustela Hydra Bébé Yüz Kremi, normal cilde sahip bebeklerin cildini korur ve nemlendirir. %97 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşan ürün Avokado Perseose® içerir.

· Mustela Cold Cream İçeren Besleyici Bebek Yüz Kremi, sert ve yer yer pullanmış görünen kuru cilde sahip bebeklerin cildini korur ve besler. %95 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşan ürün Avokado Perseose® ve besleyici özellikleri ile bilinen cold cream içerir.

· Stelatopia Emolyent Yüz Kremi, aşırı kuru, yer yer kaşınan, yer yer kırmızı ve pullanmış görünen çok kuru bebek cildini nemlendirir ve cildi anında rahatlatır. %97 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşan ürün Avokado Perseose® ve Ayçiçeği Yağı Distilatı içerir.

· Rahatlatıcı Yüz Kremi, rüzgar, sert su, baba sakalı gibi dış faktörülere karşı geçici reaksiyon veren bebek cildini nemlendirir ve rahatlatır.

%97 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşan ürün Avokado Perseose® ve rahatlatıcı özellikleri ile bilinen Şizandra Meyvesi içerir.

Mustela yüz kremleri hipoalerjeniktir, paraben ve fenoksietanol gibi sakıncalı kimyasallar içermez.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et