Menü
Sosyal Medya
Arama
30 Ocak 2023 - Pazartesi
 • USD
  18.8133
 • EURO
  20.4581
 • Gram Altın
  1167.7024
 • Çeyrek Altın
  1885.8394
Adana 9 °C

Başkan Sözlü: “BMC pikapla yürürüz ama halkımız yanımızda yürürüz”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan’ın Hadırlı, Yeşiloba, Dumlupınar ve Akkapı Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu, dolmuş duraklarını ziyaret ederek dolmuşçu esnafının sorunlarını dinledi 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Türkiye’nin belirlenen ilk adayı olan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Biz gücümüzü Hakk’tan ve halktan alırız. BMC pikapla yürürüz, yavaş yürürüz ama halkımızla yürürüz” dedi

BAŞKAN SÖZLÜ SEYHAN’IN GÜNEY MAHALLELERİNDE

Kentte görünür hizmetlerin yanı sıra yaptığı şehir planlaması ile Adana’nın gelecek yüz yılını inşa eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, merkez Seyhan ilçesinin Hadırlı, Yeşiloba, Dumlupınar ve Akkapı Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu, dolmuş duraklarını ziyaret ederek dolmuşçu esnafına işlerinde kolaylıklar diledi, onların sorun, takdir ve taleplerini dinledi.

“YIL BAŞINA KADAR ÜÇ YÜZ BİN TON SICAK ASFALT DÖKECEĞİZ”

Adana’da kısıtlı imkanları kendisine mazeret olarak göstermeyen bir anlayışla, kentin dinamikleri ile kollektif bir ruhla, kaos ortamından uzak bir anlayışla hareket eden Başkan Hüseyin Sözlü, mahalleleri ziyaretinde geçmiş 25 yılda yapılmayan hizmetleri görev ifa ettiği dört buçuk yılda yaptığını, kentte üretken belediyeciliğin hakim olduğunu belirtti ve yıl başına kadar kent merkezine üç yüz bin ton sıcak asfalt döküleceğinin müjdesini verdi.

“HAK SAHİPLERİNİN YANINDAYIZ”

Yeşiloba Mahallesi’nde vatandaşların ikamet ettikleri yerin sanayi alanı olması noktasındaki tereddütlerini aktarmasının ardından “Hak sahiplerinin haklarının korunması noktasında Hüseyin Sözlü, halktan yanadır, halkın düşüncelerinden taraftır. Yarınki kazanacağımız seçimler kırılan bir vatandaşın gönlünden daha önemli değildir” dedi.

DOLMUŞÇU ESNAFINDAN BAŞKAN SÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR

Adana’da ulaşımda uygulamaya koyduğu projelerle hem kent içi trafik problemine köklü çözümler üreten hem de dolmuşçu esnafının yüzünü güldüren Başkan Sözlü, dolmuşçu esnafını ziyaretinde onların takdiri ve teşekkürü ile karşılandı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et