Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6463
 • EURO
  19.5926
 • Gram Altın
  1069.6965
 • Çeyrek Altın
  1727.5598
Adana 19 °C

Başarılı Milli Sporcular Müftü Taşcı’yı Makamında Ziyaret Etti

Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı, Türkiye Şampiyonalarında dereceye giren Başarılı Milli sporcuları Makamında kabul etti.

Kur'an Kursundaki Milli Sporcuları; Emre Çavğa, Fülorya Tuğba Kaçar, Başak Açelya Yaylamaz, Batuhan Yaylamaz Makamında ziyaret etti ve Yeşil Çelebi Camii Dernek Başkanı sporcu Arda Kaçar’da eşlik etti.

Başarılarından dolayı gençleri kutlayan İl Müftümüz Taşcı; ''Elbette ki bununla yetinmeyeceğiz. Sizlerden daha büyük başarılar bekliyoruz. Biz kültürel ve sosyal faaliyetlerin yanında, sporcularımıza da büyük destek veriyoruz. Adana’da daha başarılı sporcular kazandırmak için hep birlikte çalışacağız, “Hedefleriniz büyük olmalı '' yönünde tavsiyelerde bulunan Müftü Taşcı, “Bir şeyi başarmak, onu ne kadar istediğinizle orantılıdır. Bu nedenle her zaman hedeflerinizi büyük tutup onu başarmak için elinizden gelen çabayı göstermelisiniz. Gençlerimize kıymet verdikçe onların neleri başarabileceğini hep birlikte gördük. Elbette ki bununla yetinmeyeceğiz. Adana adına daha fazlasını kazanmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Milli sporcu Florya Tuğba Kaçar, mevcut durumdaki ve açılacak olan Kuran Kurslarında öğretim gören çocuklara sportif faaliyetler alanında elinden gelen desteği vereceğini söyledi Daha sonra Başarılı Sporcular, Adana Müftü Yardımcısı Yusuf Dikmeni ziyaret ettiler. Ziyaret, Çeşitli spor dallarında gerçekleştirilen Avrupa ve Türkiye Şampiyonalarında dereceye giren sporcuların, hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

SPORCULARIN DERECELERİ

EMRE ÇAVAN

Muay Thai Milli Sporcu İki kez Türkiye Şampiyonu Avrupa Şampiyonu Kick Boks Milli Sporcu Türkiye Şampiyonu, Avrupa Şampiyonu Kick Boks Milli Sporcu Türkiye Şampiyonu Avrupa 2.Si Balkan Wushu Milli Sporcu Wushu Uluslararası Hakemi Wushu 2 Kademe Hakemi Antrenörü

AÇELYA BAŞAK YAYLAMAZ

Teak Wondo 1'den Sporcu Wushu Akdeniz Şampiyonu Wushu Adana Şampiyonu Wushu Aday Hakimi

BATUHAN YAYLAMAZ

Teak Wondo 1 Sporcu Wushu Akdeniz Şampiyonu Wushu Adana Şampiyonu Okullar Arası Adana Şampiyonu

FÜLORYA KAÇAR

Teak Wonda 1'den sporcu Teak Wonda Akdeniz şampiyonu Wushu 2 kademe antrenörü Wushu Bölge Hakemi

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et