Menü
Sosyal Medya
Arama
10 Ağustos 2020 - Pazartesi
 • USD
  7.3209
 • EURO
  8.6230
 • Gram Altın
  479.2973
 • Çeyrek Altın
  774.0651
Adana 26 °C

AYÇA ÖZTORUN’DAN MİZAH İÇEREN ÖYKÜLER Haber:İsmet Tanlı

        Yazar Öztorun’un kısa öykülerini bir araya topladığı kitabı, basımının üçüncü haftası tükenmek üzere.

Kitabın kapağını ünlü Karikatürist Hicabı Demirci hazırladı. Dikkat çeken kitabın kapağı, içeriğindeki öykülerin tamamını anlatır nitelikte mesajlar içeriyor.

       KİTABIN KAPAĞINDAKİ KARİKATÜR DE, BİR DELİ KAFASINDAKİ HUNİYE DÖVME YAPTIRIYOR

    Karikatürist Hicabi Demirci; “Yazar Ayça Öztorun, toplumun yaşadığı bunalımları ve düşünsel kargaşaları kara mizahla harmanlamış. Öztorun’un kaleme aldığı öyküler, hem düşündürüyor, hem de güldürüyor. Bu nedenle öykülerine ancak böyle bir kapak uyardı” dedi.

   Öykülerini bu kitapta toplayan Yazar Öztorun; Her Yanımız Olmuş Mizah adlı kitabının yayınlanmasının üçüncü haftasında çok az sayıda kaldığını ve kısa süre sonra ikinci baskıya tekrar gireceğini söyledi. “Sosyal ve ekonomik anlamda, zorlu süreçlerden geçtiğimiz şu dönemde, ne kadar gülmeye ihtiyacımız olduğunu, kitap okurlarıyla buluştuğunda anladım” dedi.

                KİTAP SATIŞ NOKTALARINA ULAŞMADAN TÜKENMEK ÜZERE

      Kitap dağıtım ağında satışa sunulmadan imza günlerinde okurlarıyla buluştu ve büyük beğeni topladı. Çok az sayıda kalan kitap, ikinci baskıya hazırlanıyor.

     Yazar Ayça Öztorun; Her Yanımız Olmuş Mizah adlı öyküler kitabımın editörlüğünü üstlenerek, değerli zamanını bana ayıran Yazar Tacim Çiçek’e ve karikatürleriyle milyonların gönlüne taht kuran karikatürist dostum Hicabi Demirci’ye ve okurlarıma sonsuz teşekkürleri borç bilirim.” dedi.

     Her Yanımız Olmuş Mizah adlı kitapta özellikle Makam Odaları ve Dış Güçler adlı öyküler yergi içeriyor. Bu kitap çok konuşulacak, çok düşündürecek ve çok güldüreceğe benziyor.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et