Menü
Sosyal Medya
Arama
30 Mart 2023 - Perşembe
 • USD
  19.1539
 • EURO
  20.7563
 • Gram Altın
  1207.6347
 • Çeyrek Altın
  2004.6736
Adana 9 °C

Av. Önal: Cübbeyi taşımanın gururunu yaşıyorum

Adana Barosu'nda gerçekleştirilen, 2023 yılının ilk ruhsat töreninde ruhsatını alarak mesleğe adım adan Av. Beril Önal, "Cübbeyi üzerimde taşımanın sonsuz gururunu yaşıyorum" dedi.

Ankara Gazi Üniversitesi mezunu olan Av. Beril Önal, stajını tamamlayarak, Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz, yönetim kurulu üyeleri ve yakın dostlarının katıldığı törende meslek yeminini ederek ruhsatını aldı.

Bu gururu kendisi ile birlikte yaşayan ailesine teşekkür eden Av. Önal, "Bu ülkede güçlü kadın olmada bana rol model olan anneme, engin tecrübelerini esirgemeyen yasal stajım boynuca yanımda olan üstadım, meslektaşım Av. Emine Pınar Durak'a ve son oarak en büyük destekçim hayat arkadaşım Yusuf Karaoğlu'na sonsuz teşekkür ederim. Yolum uzun ama bu yolda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkilaplarına bağlı kalacağıma, mesleğimi insan onuruna yakışır şekilde ifa edeceğime and içerim" şeklinde konuşarak, kendisine güvenenleri mahçup etmeyeceğini söyledi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et