Menü
Sosyal Medya
Arama
5 Haziran 2023 - Pazartesi
 • USD
  21.2688
 • EURO
  22.7864
 • Gram Altın
  1341.7453
 • Çeyrek Altın
  2227.2972
Adana 22 °C

Astroloji meraklıları buluştu

Burçlara ve astrolojiye ilgi duyan Adanalılar, ünlü astrolog Hande Kazanova’nın Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleştirilen “Aşkla Yıldızınız Barışsın” adlı astroloji sohbetinde bir araya geldiler.
2018 yılı için değerlendirmelerde bulunan Hande Kazanova, her yaştan kadın ve erkek tüm ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği sohbette, aşktan iş hayatına ve sağlığa kadar bu yıl hangi burçları nelerin beklediğini anlattı. Koç burcunda yer alanların, bu yıl oldukça şanslı bir dönem geçireceğine dikkat çeken astrolog Hande Kazanova, “Boğalar için ikili ilişkiler, evlilik ve özel hayatları ön planda olacak. Evlenebilirler, söz, nişan gibi durumlar da olabilir” dedi.

İkizlere iyi haber
İkizler burcunda yer alanların ise iş hayatında güzel gelişmeler yaşayacağını anlatan Kazanova, ikizler burcunda yer alanlar için “İş bulabilirler, iş değiştirebilirler, işleriyle ilgili konularda güzel düzenlemelerde bulunabilirler’’ dedi. Ayrıca, sağlıkları noktasında biraz dikkatli olmaları gerektiğini vurgulayan ünlü astrolog, ikizlerin bu dönem biraz kilo almaya meyilli olabileceklerini, ancak sağlıklarında sıkıntı doğuracak bir şey olmayacağını da sözlerine ekledi.

Yengeç, aslan, başak, terazi, akrep
Yengeç burcunda olanlar ile yükseleni yengeç olanların aşk hayatlarında yaşanan gelişmelerin ön planda olacağını dile getiren Kazanova, şunları kaydetti:
“Onlar için hayata aşkla bakacakları bir dönem olacak. Hobilerine yönelebilirler, eğitimsel konularda şans onlardan yana olabilir. Aslanla yükselen aslanlar yuva anlamında fırsatlar yakalayacaklar. Başaklar için iletişimsel işler önem kazanıyor. Yakın çevre, akraba ya da kardeşlerinin şansları çok güzel olacak. Belki kardeşlerini evlendirecekler. Sonuçta hayatlarında güzel gelişmeler yaşayacaklar. Terazilerin hayatında maddi konular önem kazanıyor. Yatırıma yönelebilecekleri bir yıl. Akrepler ise her konuda şanslılar. Hayatlarıyla ilgili büyük başlangıçlar ve adımlar atabilirler.”

“Oğlaklar sosyal çevrelerini iyi kullansın”
Oğlakların sosyal çevrelerini çok iyi kullanmalarını öneren Astroloji Uzmanı Hande Kazanova, “Yeni ortamlara girebilirler. Aktiviteler ve davetler konusunda şansları çok güzel. Kovaların kariyerlerinde çok büyük açılımlar var. Özellikle patronlarından alacakları güzel sonuçlar olabilir. İşlerinde başarılı olacaklar. Balıklar ise bol bol seyahat edecekler. Başka ülkelere gidebilirler. Eğitimsel konularda şans onlardan yana” şeklinde konuştu.
Hande Kazanova, yaklaşık iki saat süren sohbetin sonunda sevenlerinin birlikte fotoğraf çektirme isteğini de geri çevirmedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam