Menü
Sosyal Medya
Arama
30 Mart 2023 - Perşembe
 • USD
  19.1539
 • EURO
  20.7563
 • Gram Altın
  1207.2582
 • Çeyrek Altın
  2004.0486
Adana 9 °C

ASKİ, İnşaat Fuarı’nda vatandaşlarla buluşuyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Adana İnşaat, Kent, IHS Fuarlarında stant açtı.
ASKİ personelleri, TÜYAP Fuar alanında oluşturulan buluşma noktasında vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan hizmetler hakkında bilgilendirme yapıyor. Stantta kanalizasyon hatlarındaki problemleri belirleyen kanal görüntüleme cihazı ile kanalizasyon borularının içini temizleyen ve hattın sağlıklı çalışmasını sağlayan freze cihazı sergileniyor. Aynı zamanda ana hatlardaki içme suyu borularındaki patlakları tespit eden İsmik cihazı, su kayıplarını ortaya çıkaran Datalogger ve içme suyunun pH derecesini ölçen bir cihaz da vatandaşlara tanıtılıyor.

Vali Demirtaş, ASKİ standını ziyaret etti
Fuar açılış töreninindan ardından ASKİ standını ziyaret eden Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ASKİ tarafın gerçekleştirilen hizmetler hakkında personellerden bilgi aldı ve yeni nesil teknoloji ile çalışan cihazları inceledi.
Seyhan İlçe Belediye Başkanı Zeydan Karalar da ASKİ standının ziyaretçileri arasında yer aldı. Tüm sektörü bir araya getiren İnşaat Fuarı’nda, Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’nin bürokratları da ziyaretçilerle görüş alışverişinde bulunuyor.
18 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek olan İnşaat Fuarı boyunca ASKİ, standına uğrayan ziyaretçilere çeşitli hediyeler ve bilgilendirme broşürleri dağıtılacak.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et