Menü
Sosyal Medya
Arama
27 Ocak 2023 - Cuma
 • USD
  18.8389
 • EURO
  20.4994
 • Gram Altın
  1167.5496
 • Çeyrek Altın
  1885.5926
Adana 17 °C

Arabanın Arkasında Sürüklenmişti: Tedavisi Tamamlanan Talihsiz Köpek Fethiye Belediyesi’nde Zabıta Oldu

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde sahibi tarafından otomobilin arkasına iple bağlanarak sürüklenen ve daha sonra Fethiye Belediyesi Hayvan Barınağı'nda tedavisi yapılan kangal cinsi köpek, Zabıta Müdürlüğü kadrosuna alındı ve özel üniformasıyla turizm zabıtası olarak göreve başladı

Sahibi Ramazan D. tarafından arabanın arkasında yolda sürüklenen Kangal cinsi köpek vatandaşların ihbarı sonucunda kurtarılmıştı.

Gözaltına alınan Ramazan D. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Olay sonrasında 5-6 yaşlarındaki, Kangal cinsi erkek köpek, Fethiye Belediyesi Hayvan Bakım Merkezi görevlilerine teslim edildi. Burada gerekli tedavileri yapılan ve sağlığına kavuşturulan köpek, ardından Zabıta Müdürlüğü'ne teslim edildi. Köpeğin göreve başladığı belediyenin sosyal medya hesabı üzerinden duyuruldu.

Fethiye Belediyesi @fethiyebelediye O şimdi Zabıta... Geçtiğimiz ay sahibi tarafından büyük bir travma yaşatılarak yaralan, daha sonra Hayvan Bakım Merkezimizde veteriner hekimlerimizce tedavisi yapılan, hepinizin yakından tanıdığı dostumuz artık tamamen iyileşti ve Zabıta Müdürlüğümüz kadrosunda işe başladı.

Mesai saatleri köpeğe göre belirlendi. Mesai saatleri köpeğe göre belirlendi.

Kendisine ait özel üniformasıyla 'turizm zabıtası' olarak göreve başlatılan köpeğin, sıcaktan etkilenmemesi için 20.00- 00.00 saatleri arasında kordon, sahil bantları ve rekreasyon alanlarında huzur devriyesinde kullanılacağı bildirildi. Fethiye Belediyesi'nin yeni zabıtası sosyal medyanın gündeminde...

İlker Çelik @ilkerscelik

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde, aracın arkasında sürüklenerek yaralanan köpek iyileşti ve Fethiye Belediyesinde Turizm zabıta ekibinde göreve başladı. Aslan adı verilen köpek, 20:00 - 24:00 saatleri arasında devriye geziyor, umarım ilk iş onu sürükleyenin paçasından yakalar.

Eray Baģçe @EBagce @trthaber

adlı kullanıcıya yanıt olarak Maaşı kimin hesabına yatırıyolar

dogru soz @sinay1961 @ajanimopetmag @fethiyebelediye adlı kullanıcıya yanıt olarak

???????????????????????????????????????? Milyon teşekkür , milyon tebrik @fethiyebelediye .. Her belediye sizin yaptığınızı yapsa ve yapabilir .. İnşallah bu uygulamayı çoğaltır ve her ekibinize bir tane minik dost katarsınız .

 CanSabri @sabrikrts

Fethiye'de bu iğrençliğe maruz kalan bu güzel arkadaşımız, şu an çok iyi ve Fethiye Zabıta müdürlüğünde, üniforması ile birlikte göreve başlamış. Sadece akşam 8 ile 12 arası devriyeye çıkıyormuş ???? Gündüzleri dinlenmek ve güneşten rahatsız olmaması için evini de hazırlamışlar ????

 Abdullah TURAN @turanaturan06

O şimdi emin ellerde.. Geçtiğimiz ay sahibi tarafından arabanın arkasında sürüklenerek yaralanan ve büyük bir travma yaşayan kangal dostumuz tamamen iyileşti ve Fethiye Zabıta Müdürlüğü'nde işe başladı. Kendisine yeni kariyerinde başarılar..

  T.C☆Öfkeli Kalabalık @AntiRTE_ @AntiRTE_ adlı kullanıcıya yanıt olarak

Aslan gibi bir zabıtamız var artık..

 İlber Ortayaylı @hocanindibi

Fethiye Belediyesi mükemmel bir şey yapmış. Bir ay kadar önce aracın arkasında bağlı sürüklenen canı alıp, milletin canını emanet etmiş. O artık bir zabıta! Teşekkürler @fethiyebelediye 

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et