Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Temmuz 2022 - Pazartesi
 • USD
  16.7697
 • EURO
  17.4830
 • Gram Altın
  976.9224
 • Çeyrek Altın
  1577.7297
Adana 21 °C

AOSB YÖNETİMİ ÇGC’DE

AOSB Başkanı Sütcü; “Basın, Demokrasimizin temel unsurlarındandır” ÇGC Başkanı Esendemir; “Bir numaralı kentimize yakışır bir OSB’miz var” Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi yönetimi, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir; AOSB Başkanı Bekir Sütcü, Başkan Vekili Ömer Kaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Kara, Nedim Büyüknacar ve Mehmet Tosmur ile Bölge Müdürü Ersin Akpınar’ı, ÇGC Sosyal Tesisleri’nde, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte konuk etti. Esendemir, AOSB yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, cemiyetin üyelerine sunduğu hizmetlere ilişkin bilgi paylaşımında bulundu. AOSB Başkanı Bekir Sütcü, Seyhan Nehri kıyısında adeta görsel bir şölen sunan ÇGC Tesislerini gezdikten sonra yaptığı açıklamada, gazeteciliğin bir meslek olmakla birlikte aynı zamanda yapılan işin niteliği ve vasfı itibarıyla kamu hizmeti olduğunu belirtti.

Bekir Sütcü, “Demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından olan basınımızın, ülkemizin demokratik gelişimine katkıları büyüktür. Türk basını, ülkemizin kalkınma ve gelişme sürecinde bilgilendirme yoluyla kamuoyu oluşturma görevini yerine getirerek, sorumluluğu yüksek bir görev icra etmektedir” dedi. Başkan Sütcü, Seyhan Nehri kıyısında, Tarihi Taşköprü ve Ortadoğu'nun en büyük camisi Sabancı Merkez Camii arasındaki noktada bulunan ÇGC Tesislerini cemiyet üyelerinin yanı sıra Adana halkının hizmetine kazandıran ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve ekibi ile emek veren herkesi tebrik etti. Bekir Sütcü, Adana’nın ekonomik kalkınmasının yanı sıra kent yararına olan her faaliyette sorumluluklarını yerine getirme çabasında olduklarını belirterek, bu çabalarında desteğini her zaman yanlarında buldukları Adana basınına yönetim kurulu adına teşekkür ettiklerini bildirdi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ise AOSB’nin kuruluşundan bugüne geçirdiği süreçlere yakından tanık olduklarını belirterek, “Bugün Türkiye’nin en önemli OSB’leri arasında yer alan, vizyoner projeleriyle başka OSB’lere de öncülük eden AOSB’miz ile ne kadar gurur duysak azdır. Bir numaralı kentimize yakışır bir OSB’miz var” dedi.

Esendemir, “Mesleğimiz gereği Güneyin Sanayi Üssü konumundaki Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi bizim en önemli haber kaynaklarımız arasında olmuştur. Buradaki ekonomik faaliyetler sadece bölgemiz için değil, ülke ekonomimiz için büyük önem taşımaktadır. Bu önemin sorumluluğunun bilinciyle vizyoner hizmetler veren AOSB yönetimini kutluyor ve her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et