Menü
Sosyal Medya
Arama
30 Mart 2023 - Perşembe
 • USD
  19.1546
 • EURO
  20.7570
 • Gram Altın
  1207.2582
 • Çeyrek Altın
  2004.0486
Adana 10 °C

AOSB SPOR ŞENLİĞİ BAŞLADI

FUTBOL TURNUVASININ BİRİNCİ HAFTASINDA NEFES KESEN MÜCADELE YAŞANDI

 

 

ADANA / Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğünce 2013 yılından beri geleneksel olarak düzenlenen bu yıl ise tüm yıla yayılan AOSB Spor Şenliği’ne dahil edilen AOSB 9. Futbol Turnuvası’nın birinci hafta karşılaşmaları tamamlandı. 

 

Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına düzenlenen, sporun birleştirici ve bütünleştirici yönlerinin ön planda tutulduğu, dürüstlük, kardeşlik, dostluk ve centilmenlik duygularıyla gerçekleştirilen turnuvanın ilk haftasına katılan firmalar, tüm ekip arkadaşları, aileleri ve rakiplerinin alkışları arasında ilk maçlarını tamamladılar.

 

Adeta nefes kesen mücadelenin yaşandığı turnuvada sporcular kadar onları izleyen aileleri ve arkadaşları da yoğun heyecan yaşadı. Fileler havalanırken “gol” seslerinin yükselirken, spor tesisleri yoğun bir adrenaline sahne oldu.

 

Simeranya Spor Tesislerinde gerçekleşen turnuvanın ilk haftasında, Abdioğulları Plastik, Simgetek’i 3 1 yenerken, Simgetek’in sahadan çekilmesi sonucu sonuçlanmayan müsabakanın diğer karşılaşmalarında şu sonuçlar alındı:

 

Rayvan Vagon    3 – 1  Tezkim Tarımnsal

Abdioğulları        –     Simgetek

Ceytech            2 – 4  Ertar Kimya 

Kimtex              2 – 2   Palmiye Tekstil 

Expel İlaç          0 – 11 Zahit Alüminyum

Ulusoy Tekstil  8 – 2   Realteks

Omnia Nişasta 5 – 0   Tat Nişasta

BCN Tekstil      1 – 10 Doğanay Gıda 

Erbey İplik        2 –2    Toros Kumaş

Sarten Ambalaj 2 – 6   Sarmak Komp.

Petkin Dış.T.      3 – 7   AOSB

Oğuz Tekstil       2– 3   SP Enerji

İnterglass           1– 11  AFAD

Kastamonu Ent. 4–2    Pidok Plastik

Atlas Denim        9– 0   ADM  Besin 

Barış Teknoloji   1–5    Göktekin Enerji 

 

 

Bölgede faaliyet gösteren firmalar arası iletişimi güçlendirip, spor kültürünü topluma fayda sağlayacak şekilde yaygınlaştırma konusunda katkı sağlamayı amaçlayan şenlikler, yıl boyunca 7 branşta devam edecek.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et