Menü
Sosyal Medya
Arama
11 Ağustos 2022 - Perşembe
 • USD
  17.9508
 • EURO
  18.5385
 • Gram Altın
  1032.6275
 • Çeyrek Altın
  1667.6934
Adana 28 °C

Aliya İzzetbegoviç Bulvarı’nda Başkan Sözlü’ye sevgi seli

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Büyükşehir Belediyesi tarafından Aliya İzzetbegoviç Bulvarı’nda gerçekleştirilen bitümlü sıcak karışım asfalt çalışmasının tamamlanmasının ardından denetleme yaptığı esnada cadde üzerinde seyir eden araçlardaki vatandaşların sevgi seli ile karşılandı

ALİYA İZZETBEGOVİÇ BULVARI OTOYOL STANDARTLARINDA

Adana Büyükşehir Belediyesi asfalt mesaisini gece gündüz demeden sürdürüyor. Hemşerilerinin konforlu ve hızlı ulaşımı için kentin trafik düğümlerini bir bir ortadan kaldıran Başkan Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda ana yollar ve bulvarlarda yoğun bir şekilde asfaltlama çalışmalarını sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı çalışan Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Aliya İzzetbegoviç Bulvarı’nda gerçekleştirdiği bitümlü sıcak karışım asfalt çalışmasıyla toplam 7 bin 750 metrelik güzergahı otoyol standartlarına kavuşturdu.

VATANDAŞLAR ARAÇLARINDAN TEŞEKKÜR ETTİ

Asfaltlama çalışmasının tamamlanmasının ardından yol üzerinde denetleme yapan Başkan Hüseyin Sözlü, cadde üzerinde seyir eden araçlardan teşekkür mesajları aldı, vatandaşların sevgi seli ile karşılandı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et