Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Şubat 2023 - Çarşamba
 • USD
  18.8424
 • EURO
  20.2193
 • Gram Altın
  1136.6991
 • Çeyrek Altın
  1835.9060
Adana 6 °C

Aliço'nun bilinmeyenlerini Rıza Kocaoğlu anlattı!

Reyting rekortmeni dizi Çukur'da canlandırdığı Aliço karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncu Rıza Kocaoğlu, verdiği bir röportajda Aliço'nun bilinmeyenlerini anlattı.

Geçen sezon Çukur dizisinde rol alan Rıza Kocaoğlu, Elele dergisine verdiği röportajda hayat verdiği Aliço karakterini ve bilinmeyenlerini anlattı. Rıza Kocaoğlu, kötü zamanlarda nasıl motive olduğu sorusu üzerine, "İşsiz ve kötü günleri düşünerek motive oluyorum" dedi.

İşte Kocaoğlu'nun röportajından dikkat çeken detaylar: Dizi oyunculuğu ile tiyatro oyunculuğu arasındaki en dramatik fark ne sizce?

- Tiyatro kendimi iyi hissetiğim, sorumluluk hissettiğim bir nefes alma alanı benim için. Oynama şekliyle ilgili hiçbir alanı birbirinden ayırmak doğru değil bana göre.

Televizyon, sinema ya da tiyatro, her alanda aslolan hikayenin doğru anlatımı. Usta oyuncu, Çukur'un Meliha'sını canlandıracak! Magazin Dizi oyunculuğu ile tiyatro oyunculuğu arasındaki en dramatik fark ne sizce?

- Tiyatro kendimi iyi hissetiğim, sorumluluk hissettiğim bir nefes alma alanı benim için.

Oynama şekliyle ilgili hiçbir alanı birbirinden ayırmak doğru değil bana göre. Televizyon, sinema ya da tiyatro, her alanda aslolan hikayenin doğru anlatımı. Bu rolü kabul etmenizdeki en önemli etken neydi?

- Farklı olması ve bugüne kadar fazla incelenmemiş olması diyebilirim. Sorumluluk yükleyen ve doğru aktarılması gereken bir karakterdi. Ciddi anlamda farkındalık yarattıysa Çukur ve Aliço ne mutlu bize.

“Adamlar dışarıda benim ailemi katletmişler!” Magazin Çukur'daki karakterinizin en çok hangi özelliğini seviyorsunuz? - Masumiyetini. Hayatı en saf haliyle algılayıp saf sevgiyle yaşamasını.

Gerçekten kötü bir gün geçiriyorsunuz ve sete gitmek zorundasınız. Kendinizi nasıl motive edersiniz? - İşsiz ve kötü günleri düşünerek. Nelerden ilham alırsınız?

- Sokakta, hayatın içinde olmaktan ilham alırım. Yabancı dizileri takip ediyor musunuz? İzledikleriniz arasında ilk üçte neler var?

- Peaky Blinders, Dark ve Californication.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et