Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Haziran 2023 - Pazar
 • USD
  20.9682
 • EURO
  22.4475
 • Gram Altın
  1313.6409
 • Çeyrek Altın
  2180.6439
Adana 21 °C

AKİB’den "A’dan Z’ye Dış Ticaret Eğitim" programı

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB), Antakya’da 24 Şubat-24 Mart 2018 tarihleri arasında sertifikalı "A’dan Z’ye Dış Ticaret Eğitimi" verecek.
Dış ticaretle ilgili tüm konuların sekiz farklı profesyonel eğitmen tarafından anlatılacağı ve 60 saatlik bir eğitim diliminde tamamlanacak program, Akdeniz İhracatçı Birlikleri Antakya İrtibat Bürosu Toplantı Salonu’nda düzenlenecek. Eğitime katılacak 40 kursiyer, dış ticarette ödeme ve teslim şekilleri, ihracatta kullanılan belgeler, ihracat-ithalat mevzuatı ve uygulamaları, ithalatta maliyetlendirme, gümrük rejimleri, serbest dolaşım, antrepo, geçici ithalat, dış ticarette anlaşmazlıkların çözümü ve uluslararası tahkim, ihracatın finansmanında eximbank kredileri, lojistik, nakliye ve tedarik zinciri yönetimi, ihracatta on-line pazarlama, elektronik ticarete yönelik devlet destekleri, ihracatta devlet destekleri, dahilde işleme rejimi ve dış ticarette pazarlama ve fiyatlandırma konularında detaylı eğitim alacaklar.
Konuyla ilgili açıklama yapan AKİB Başkanı Ali Kavak, "Bugün ülkemizin en fazla ihtiyacı olan ekonomik güç ihracatla elde edilecektir. Şartlar ne olursa olsun bizler bu ihtiyacı karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. AKİB olarak bu eğitimi düzenleme sebebimiz budur. Daha çok firma, daha çok girişimci ihracat yapsın diye doğru bilgileri doğru kişilerden öğrenelim diye ihracatçımıza biz de bilgi ile destek vermeyi hedefledik” dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam