Menü
Sosyal Medya
Arama
5 Haziran 2023 - Pazartesi
 • USD
  21.2688
 • EURO
  22.7864
 • Gram Altın
  1342.0886
 • Çeyrek Altın
  2227.8671
Adana 22 °C

ADANA TİCARET ODASI’NDA SEÇİM HEYECANI!

Adana Ticaret Odası Meslek komite temsilci seçimi 8 Ekim 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Meryem Abdürrahim Gizer Ortaokulunda 46 Meslek Komitesi temsilcilerini seçeceği seçimde Komite üyelerinin belirlenmesi ardından komitelerde kendi arasında yapacakları seçimde Meclis üyelerini belirleyecek. Her komiteden daha önce üye sayısına göre belirlenen sayıda Adana Ticaret Odası Meclisi oluşacak. Oluşan bu meclis Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerini, Birlik Genel Kurul Delegelerini ve Disiplin Kurulunu, Meclis Başkanı ve divanını, Meslek Komitesi Başkanı ve Yardımcılarının üç gün içinde seçilmesi bekleniyor.

Adana Ticaret Odası ‘nda şu ana kadar adaylıklarını açıklayan Cengiz Yılmaz, Mehmet Şahbaz Ve Yücel Bayram Olmak üzere 3 başkan adayı bulunuyor.

15.MESLEK GRUBUNDA 4 LİSTE YARIŞACAK 

Adana Ticaret Odası’nda  “Yeşil Liste” ile seçime katılan ekip adına yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Bizim adaylık açıklamamız ben demeden biz demek içindir, önce sektörümüz sonra Adana Ticaret Odamız, sonra Adana ve sonunda Türkiye’nin gelişimine katkı koymak ana hedefimizdir.

Adana Ticaret Odası 15. Meslek Grubunda bulunan Asansör ve İklimlendirme başta olmak üzere grubumuzda bulunan tüm firmalarımız ile sektörlerinde dayanışma içerisinde olmak, güç birliği oluşturmak ve sektörlerimizi hak ettiği bir noktaya taşımaktır. 

Dünyada ve ülkemizde hızla gelişmekte olan İklimlendirme ve Asansör alanında, Adana firmaları olarak sektörde yerimizi almalıyız. Bunu başarabilmek için Ticaret odamızın çatısı altında güç birliğinin oluşmasını sağlamaya ve öncülük ederek dünyada sesimizi duyuracak ve önemli projelerde de yer almalıyız, bunlardan çok da uzak değiliz. Bunu da güç birliği ve dayanışma içinde gerçekleştirebiliriz. 

"Gelecek nesillere rol model olmak istiyoruz"

Unutmamalıyız ki en önemli sorumluluğumuz sektörün sürdürülebilirliğini sağlamak ve gelecek nesillere rol model olmaktır. Deneyimlerimizle sektörün sorunlarını yakından bilenler olarak ilgili kurumlarla sürekli diyalog içerisinde olacağız. Firmalarımız sorunlarıyla ilgili bize istedikleri zaman ulaşabileceklerdir. Bu vesileyle birlikte başarıya sloganımızla YEŞİL listedeyiz, Adana’ya daha iyi hizmet etmek için desteklerinizi bekliyoruz.

Aday Listemiz şu şekildedir;

Asıl Adaylar; Kerem Şahin, Abdullah Bayat, Uğur Özel, Alper Bağdatlı, Çığır Layık

Yedek Adaylar; Burak Belhan, Volkan Demir, Erdoğan Hayta, M.Celal Ekinci, Mert Can”

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam