Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6658
 • EURO
  19.6317
 • Gram Altın
  1070.9881
 • Çeyrek Altın
  1729.6458
Adana 19 °C

ADANA’NIN İLK VE TEK APPLE PREMİUM MAĞAZASI M1 ADANA’DA AÇILDI!

Bölgenin en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Adana AVM ‘nin Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markalarından oluşan 200’ün üzerindeki mağaza karmasına çok değerli bir markayı daha ekledi : “APPLE” Türkiye’nin en yaygın Apple Yetkili Satıcısı ve Servis sağlayıcısı olan GÜRGENÇLER’e ait Adana’nın ilk ve tek APPLE PREMIUM Mağazası açılışı M1 Adana AVM’de , 23 Eylül gece 00:01 itibariyle “iPhone 14” ürünlerinin lansmanıyla birlikte gerçekleştirildi.

M1 Adana; büyüklüğü ve her geçen gün bünyesine eklenen dünya markalarının oluşturduğu zengin mağaza karması ile birlikte modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle ziyaretçilerine eksiksiz ve olağanüstü keyifli alışveriş yapma olanağı sunmaya devam ediyor.

Bölgenin en çok tercih edilen alışveriş merkezi ve Adanalıların ortak buluşma noktası olan M1 Adana Alışveriş Merkezi’nde, 23 Eylül gece 00:01 itibariyle gerçekleşen “iPhone 14” ürünlerinin lansmanıyla birlikte Adanalı Apple hayranları, Gürgençler Apple Premium mağazasında yeni ürünlerine sahip olmanın heyecanını yaşadı. Apple ürünlerinde avantajlı fırsatlar ve Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı denildiğinde Türkiye’de akla gelen ilk yer olan Gürgençler, size en yakın daha yakın sloganıyla çıktıkları yolda, tüm Türkiye’de 21 mağazasıyla yaygın Apple hizmet ağına sahip.

M1 Adana AVM’de hizmete giren şehrin ilk ve tek APPLE PREMIUM mağazası olan Gürgençler, Apple çözümlerine, servisine ve desteğine odaklanarak üstün müşteri hizmeti hedefliyor. M1 Adana Gürgençler Apple Premium, Apple severlerin ihtiyaç duyacağı binlerce aksesuar çeşidiyle de dikkat çekiyor. Mağazada Apple tarafından sertifikalandırılan profesyoneller, güvenli onarım ve bakım için kullanıcılara yetkili servis alanında yardımcı olurken, satın almak istediğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizde ürün uzmanları, mağazada bulunan eğitim salonunda ücretsiz birebir eğitim ve kurulum servisi veriyor. Firma Pazarlama ve Marka Yönetim Müdürü Fatih Erol ve Stratejik Pazarlama Yöneticisi Sercan Kababulut, Adana’ya ve M1 Adana AVM’ye yakışır şekilde Apple deneyimini satış ve satış sonrasında da yaşatmayı hedeflediklerini ve yakın bir zamanda büyük bir açılışla tüm Adanalı Apple kullanıcılarını misafir etmeyi planladıklarını ilettiler.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et