Menü
Sosyal Medya
Arama
5 Aralık 2021 - Pazar
 • USD
  13.7065
 • EURO
  15.5068
 • Gram Altın
  785.9816
 • Çeyrek Altın
  1269.3603
Adana 12 °C

Acıbadem Adana Hastanesi 9 yaşında

Çukurova Bölgesi’nde 17 Şubat 2009’dan itibaren hizmet veren ve bölgenin sağlıkta referans merkezi haline gelen Acıbadem Adana Hastanesi 9. yılını kutluyor.
Acıbadem Adana Hastanesi Direktör ve Başhekimi Prof. Dr. Bülent Soyupak yapmış olduğu açıklamada, Acıbadem Sağlık Grubu’nun 8. Hastanesi olarak 9 yıl önce hizmet vermeye başladıklarını söyledi.
Acıbadem Adana Hastanesi’nin akademik hekim kadrosu, tıbbın gerektirdiği teknolojik alt yapısı ve sağlık profesyonelleri ile Adana’nın yanı sıra çevresindeki Mersin, Hatay, Osmaniye, Niğde, Kahramanmaraş, Gaziantep illeri başta olmak üzere tüm bölgeye sağlık hizmeti sunmaya devam ettiğini belirten Prof. Dr. Bülent Soyupak, “Misafirlerimizden almış olduğumuz güç ve olumlu geri bildirimler ile kaliteyi her geçen gün daha da arttırarak çalışmaya devam ediyoruz. Bu vesile ile başta hekimlerimiz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et