Menü
Sosyal Medya
Arama
23 Şubat 2020 - Pazar
  • USD
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana -18 °C

AB DELEGASYONU BAŞKANI BÜYÜKELÇİ CHRISTIAN BERGER’İN AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI MÜNASEBETİYLE KATILACAĞI PROGRAMLAR

               BÜYÜKELÇİ CHRISTIAN BERGER SABAH İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU İLE BAĞDAT CADDESİNDE!

        AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger bu Pazar sabahı (22 Eylül) saat 10.00’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte İstanbul'da Bağdat Caddesi Caddebostan'dan Göztepe Parkı’na uzanan bir yürüyüşe katılacak.

       #BirlikteYürüyelim !

               AB BÜYÜKELÇİSİ BERGER ÖĞLEDEN SONRA ANKARA BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ İLE ÖNCE TUNALI’DA YÜRÜYEK, DAHA SONRA AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI’NIN SON ETKİNLİĞİ OLAN HALUK LEVENT KONSERİ’NE KATILACAK!

        Pazar Günü (22 Eylül) öğleden sonra saat 17:30’da, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile beraber Kuğulu Park’tan başlayıp Anıt Park’ta sona erecek Büyük Ankara Turu’na katılacak. #BirlikteYürüyelim ! Ankara’da saat 18.00’de, Büyükelçi Berger Sosyal Medya yarışmasını kazananlara ödül bisikletlerini sunduktan sonra Saat 19.30’da Anıt Park'taki Haluk Levent konserine katılacak!

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et