Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Nisan 2023 - Cumartesi
 • USD
  19.1995
 • EURO
  20.8102
 • Gram Altın
  1215.9889
 • Çeyrek Altın
  2018.5416
Adana 19 °C

6. Geleneksel Futbol Turnuvası’nın kuraları çekildi

Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığında bu yıl Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu merhum Milli Halterci Naim Süleymanoğlu anısına düzenlenecek 6. Geleneksel Futbol Turnuvası’nın kuraları çekildi.
Sporun, özellikle futbolun birleştirici yönlerini ön planda tutarak, sanayiciler ile çalışanların kaynaşmasını sağlayıp, motivasyonlarını arttırmayı amaçlayan AOSB Başkanlığı, geleneksel hale getirdiği futbol turnuvalarının 6.’sını düzenliyor. Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu merhum Milli Halterci Naim Süleymanoğlu anısına düzenlenecek olan turnuvanın kura çekimi, sanayiciler ve çalışanlarının katılımı ile Turnuva Komisyonu tarafından AOSB Seyhan Salonu’nda gerçekleştirildi.

8 grupta 42 takım mücadele edecek
42 takımın katıldığı kura sonunda takımlar 8 ayrı grupta yer aldı. Grup eşleşmeleri ise şöyle:
A Grubu: Zahit Alm., Rayvag Vagon, Mosos İnşaat, New Hope, Jain Sulama
B Grubu: Amlyum, Beta Gıda, Hekimbey, Davut Panel, Tat Nişasta
C Grubu: AOSB, Serat Güvenlik, Ako Mermer, Esen Plastik, Ulusoy Tekstil.
D Grubu: Güney Çelik Hasır, Bilici Holding, Peba Tekstil, AFAD, Netral Elektrik
E Grubu: Kastamonu Entegre, Erkan Koleji, Ursa, Yurtiçi Kargo, Sarten Ambalaj
F Grubu: Meltem Kimya, Xenol-AFM-GPS, Teknopak, Toros Kumaş, Ertar Kimya
G Grubu: Abdioğulları, Tezkim, Pidok Plastik, Borşen Boru, İlhan Plastik, Falck İtfaiye
H Grubu: Kimteks, Oğuz Tekstil, Panas Yapı, Elitaş, Özgüç Ambalaj, İnterglass

25 Şubat’ta başlıyor
Yaklaşık 35 bin kişinin istihdam edildiği bölgede her yıl sanayici ve çalışanlarına büyük heyecan yaşatan futbol turnuvası, Yüreğir’de bulunan Simeranya Halı Sahası’nda oynanacak. 25 Şubat Pazar günü başlayacak olan turnuva sonunda ilk 3’e giren takımlara kupa verilecek. Ayrıca; şampiyonluk kupasını kaldıran takımın oyuncuları, birer madalya ve tüm altınla ödüllendirilecek. İkinci olan takımın oyuncuları birer madalya ve yarım, üçüncü olan takımın oyuncuları ise birer madalya ve çeyrek altının sahibi olacak. Gol kralının da çeyrek altınla ödüllendirileceği turnuvanın en centilmen takımına ise futbol topu hediye edilecek ve plaket verilecek.
25 Şubat 2018 Pazar günü başlayacak turnuvanın tüm gelişmeleri, haberleri ve duyuruları ‘.aosbfutbolligi.com’ adresinden takip edilebilinecektir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et