Menü
Sosyal Medya
Arama
21 Mart 2023 - Salı
 • USD
  19.0272
 • EURO
  20.3761
 • Gram Altın
  1213.5782
 • Çeyrek Altın
  1959.9288
Adana 9 °C

11’inci kattan düşerken kardeşinin kurtardığı genç 17 gündür uyutuluyor

Adana’da 11’inci kattan düşen kardeşini kollarını açarak kurtaran Ali Faraşoğlu’nun durumunun iyiye gittiği ve fizik tedaviye başladığı, ağır yaralanan Yunus Emre’nin ise 17 gündür yoğun bakımda uyutulduğu öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre, olay, 10 Şubat günü Sarıçam ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde meydana geldi. Bir asansör firmasında çalıştıkları belirtilen Ali Faraşoğlu (24) ile kardeşi Yunus Emre Faraşoğlu (20) bir inşaatın asansörünün montajı için çalışmalara başladı. Yunus Emre Faraşoğlu 11’inci kata çıkarken, Ali Faraşoğlu da asansörün malzemelerini vince koyup yukarı gönderdi. Malzemeler 12’nci kata geldiğinde Yunus Emre Faraşoğlu almak isterken dengesini kaybedip düştü. Ali Faraşoğlu, kardeşinin yere çakılmaması için kollarını açtı. Yunus Emre Faraşoğlu, ağabeyinin üzerine düştü. Ağır yaralanan Yunus Emre ve ağabeyi işçilerin çağırdığı ambulanslarla hastanelere kaldırıldı.
Yunus Emre Faraşoğlu Adana Şehir Hastanesinde tedavi altına alındı. İki ayağı kırılan Ali Faraşoğlu ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde tedaviye alındı. Ali Faraşoğlu iki gün hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edildi ve fizik tedaviye başladı. Yunus Emre Faraşoğlu’nun ise hayati tehlikeyi atlatamadığı ve yoğun bakımda makinelere bağlı olarak uyutulduğu belirtildi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et